۱۰ ابزار کار هوشمند برتر در محل کار در سال ۲۰۲۲

جای تعجب نیست که تکنولوژی یک موهبت برای همه بخش‌ها بوده‌است. یکی از جنبه‌های تکنولوژی که نقش مهمی در تحول کسب‌وکارها ایفا کرده‌است، اتوماسیون است. با اتوماسیون در جای خود، سازمان‌ها چالش‌ها را به شیوه‌ای نوآورانه و بهتر پشت سر می‌گذارند. این دقیقا جایی است که ابزارهای اتوماسیون وارد بازی می‌شوند. با توجه به این نکته، نگاهی به ۱۰ ابزار اتوماسیون هوشمند محل کار مورد استفاده در سال ۲۰۲۲ داشته باشید.

ابزار Workable

با درنظر گرفتن اینکه فرآیند استخدام چقدر خسته کننده است، Workable کمتر از یک ناجی نیست. این ابزار اتوماسیون درست از زمان‌بندی مصاحبه‌ها تا شناسایی کاندیداهایی که بهترین هستند، همه کارها را انجام می‌دهد.

اوکتا (Okta)

اوکتا یکی از آن پلتفرم‌های اتوماسیون پیشرو است که در آن شرکت‌های در حال رشد می‌توانند نحوه دسترسی کارکنان به سیستم‌های داخلی را بدون هیچ مشکلی ساده کنند. برخی از ویژگی‌های قابل‌توجه شامل مدیریت چرخه عمر، مدیریت کاربر، احراز هویت چند عاملی، و غیره است.

ترلو

بدون شک، ارتباطات و همکاری تیمی جنبه جدایی‌ناپذیری از موفقیت یک کسب‌و‌کار را تشکیل می‌دهد. اینجا جایی است که ترلو مفید است. این پلتفرم قابلیت‌های اتوماسیون گردش کار مانند محرک‌های مبتنی بر قانون، دکمه‌های سفارشی برای انجام مجموعه‌ای از اقدامات با کلیک، و دستورات سررسید و غیره را ارائه می‌دهد. اساسا، این ابزار هر چیزی را دارد که به مفید نگه داشتن تیم شما کمک می‌کند.

ابزار Intruder

نمی‌توان این واقعیت را انکار کرد که جرایم سایبری این روزها یک نگرانی عمده بوده‌اند. اینجاست که «Intruder» وارد بازی می‌شود. این ابزار اتوماسیون محل کار به طور خودکار سیستم‌ها را برای شناسایی جدیدترین نقاط ضعف امنیتی اسکن می‌کند. در صورتی که مشکلی وجود داشته باشد، این ابزار به شما توصیه‌های عملی برای کمک به اصلاح آن ارائه خواهد داد.

ابزار Envoy

اگر به دنبال ابزار اتوماسیونی هستید که به کسب‌و‌کارها امکان ثبت بازدیدکنندگان، مدیریت تحویل و رزرو اتاق‌ها را می‌دهد، Envoy باید مقصد شما باشد. این ابزار اتوماسیون دارای توانایی رسیدگی به وظایف خسته‌کننده است که عملیات را کند می‌کند.

ابزار SpaceOS

ابزار SpaceOS به عنوان یک پلتفرم مدیریت عضو سفارشی به رسمیت شناخته شده‌است که به کاربران اجازه می‌دهد تا از طریق یک برنامه پیام‌رسانی سفارشی، داشبورد حسابداری و صدور صورت‌حساب، سیستم‌های رزرو اتاق جلسه، خدمات چاپ به یکدیگر متصل شوند. روی هم رفته، این قابلیت را دارد که یک کسب‌وکار سنتی را به یک کسب‌وکار هوشمند تبدیل کند.

کیسی (Kisi)

با این حال یکی دیگر از ابزارهای اتوماسیون که باعث می‌شود فرآیند کارمندان جدید در یک سازمان بدون مشکل باشد، Kisi است. چیزی که این ابزار را از بقیه متمایز می‌کند، توانایی آن برای اضافه کردن دسته‌ای از کارمندان جدید، ارائه و لغو دسترسی از طریق تلفن شما و اطمینان از دسترسی افراد جدید استخدام شده برای شروع فوری است.

اتوماسیون در هر جایی (Automation Anywhere)

این ابزار اتوماسیون محل کار از اتوماسیون فرآیند روباتیک (RPA) به‌منظور خودکارسازی وظایف دیجیتال استفاده می‌کند. در اینجا، فرد می‌تواند از نرم‌افزار برای ایجاد ربات‌ها استفاده کند. این ربات‌ها بیشتر می‌توانند فرآیندهای کسب‌وکار را برای بهره‌وری سریع‌تر و افزایش قابلیت اطمینان، یاد بگیرند و اجرا کنند.

ابزار Wild Apricot

ابزار Wild Apricot، یک ابزار هوشمند اتوماسیون محل کار که توسط Personify طراحی شده است، بسیار جامع است. در طی یک دوره زمانی، این ابزار اتوماسیون به عنوان یک نرم‌افزار مدیریت عضویت عالی محبوبیت پیدا کرده است. بنابراین در میان باشگاه‌ها و انجمن‌ها، باشگاه‌های تناسب اندام، شرکت‌های کوچک و غیر انتفاعی بسیار محبوب است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.