تبلیغات

تا به حال دیده اید برندهای موفقی همچون نایک، پپسی  و سامسونگ به طور کلی دست از تبلیغات بردارند؟! خیر

در واقع، وظیفه شما به عنوان یک کسب و کار، اطلاع‌رسانی از رویدادها، محصولات و خدمات به افرادی که به آنها نیاز دارند، است. مشتریان هر چقدر هم وفادار باشند، زندگی روزمره آنها اجازه نمی‌دهد که همیشه در جریان کار و رویدادهای شما باشند. بنابراین، تبلیغات و اطلاع‌رسانی مناسب، می‌تواند به شما کمک کند تا مشتریان خود را با خبر کنید و ارتباط برقرار کنید، حتی در مواقعی که ممکن است دست از تبلیغات بردارید. در نتیجه، تبلیغات و اطلاع‌رسانی موثر، برای رشد و موفقیت کسب و کار شما بسیار حائز اهمیت است.

تبیلغات همسان

تبیلغات محیطی

تبلیغات social media

SMS مارکتینگ

تبلیغات هزینه نیست، سرمایه گذاری است

مزایا تبلیغات:

تبلیغات و برندینگ، از مهمترین پایه‌های نگهدارنده کسب و کارها است.

با استفاده از این ابزارها، می‌توانید به راحتی برند خود را در بازار شناخته و به اعتباردهی بیشتری دست یابید. شرکت‌هایی که برند آن‌ها در بازار شناخته شده است، معمولاً موفق‌ترند. تبلیغات و برندینگ در واقع باعث می‌شوند، گزینه‌های پیش روی مشتریان کاهش پیدا کند و سرعت انتخاب و خرید محصولات شما را در آن‌ها افزایش دهد. در کل، سرمایه‌گذاری در تبلیغات و برندینگ، سرمایه‌گذاری برای آینده کسب و کار شماست.

تبلیغات آژانس آی برند

ما در آی برند همسو با نگاه شما به آینده، تبلیغاتتان را طراحی و اجرا می کنیم. فرقی نمی کند که اول راه یا در مسیر توسعه باشید، آی برند با تکیه بر تجربه ۵ ساله خود، بهترین مسیر تبلیغات را به شما نشان خواهد داد.
تحلیل و بررسی ، هدف گزاری و بودجه بندی تبلیغات مهم ترین اقدامات ما در این حوزه هستند، هم چنین ما به شما کمک می کنیم تا بهترین اجرای تبلیغات را در گرافیک ، ویدئو و موشن گرافیک تجربه کنید.

برندهایی که افتخار اعتماد آن‌ها را داشته‌ایم

تیم مشاوره تبلیغات آی برند

کیهان میرخسروی
رضا بنفشه