طراحی سایت

بیش از 86% مردم ایران، به طور متوسط، روزانه 6 ساعت و 42 دقیقه از وقت خود را در اینترنت سپری می‌کنند.

ما  در   ”  آژانس آی برند ”  فقط  وب سایت نمی سازیم، بلکه یک ماشین درآمدزایی  پرسرعت و جذاب ایجاد می کنیم. وب سایت شما چیزی فراتر از یک فروشگاه دیجیتالی است و در واقع ابزار قدرتمندی است که می تواند به شما کمک کند تا به مشتریان جدید دست پیدا کنید و کسب و کار خود را توسعه و بهبود دهید

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شخصی

چرا " آی برند" بهترین انتخاب است؟

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت به صورت کاملا اختصاصی و با سرعت و امنیت بالا و و قابلیت های منحصر به فرد با استفاده از زبان های برنامه نویسی که برای کسب و کار های بزرگ و کسانی که نگاه ویژه ای به سایت و  فروشگاه  اینترنتی  خود دارند بسیار مناسب است.

طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت با سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس می تواند با سرعت بالا و هزینه نسبتا کمتری اما با طراحی حرفه ای انجام شود. اگر هدف شما ساخت سریع یک وبسایت که طراحی خوبی هم دارد، پیشنهاد ما به شما ساخت سایت با وردپرس است.

طراحی سایت آژانس آی‌برند

 

یک وب‌سایت قوی، امن، پرسرعت و جذاب، یکی از مولفه‌های اصلی موفقیت هر کسب‌وکار در دنیای دیجیتال است. این امر به شما اجازه می‌دهد به مخاطبان بیشتری دسترسی داشته باشید و به راحتی می‌توانید مشتریان خود را از هر نقطه‌ای جهان پیدا کنید. همچنین طراحی یک وب‌سایت، اعتبار کسب و کار و برند شما را چندین برابر افزایش می‌دهد و به شما امکان ارائه اطلاعات دقیق‌تری در مورد محصولات و خدمات شما ارائه می دهد.

برندهایی که افتخار اعتماد آن‌ها را داشته‌ایم

تیم طراحی سایت آی برند

کیاوش عظیمی‌فر

Front-end developer

حسین خیرآبادی

Back-end developer توسعه دهنده نرم افزار

جواد عباسی

مدیر محصول

مهلا نوروزی‌پور

WordPress developer